Amacımız ve Çabalarımız

Kaliteli Ürünler

Değişen ekonomik süreçler ile birlikte güzel giyinmenin önemli bir olgu olduğu dönemlerde müşterilerimize yüksek kalite ve ucuz fiyatlar ile onları desteklemek en önemli amaçlarımızdandır.

Mela Shared içerisinde oluşturduğumuz iş politikasıyla birlikte müşterilerimize her zaman olduğu gibi yüksek kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara sunuyoruz. Müşterilerimizi oldukça önemsiyor ve kaliteli ürünleri size sunmaktan her zaman gurur duyuyoruz.

Strateji ve Planlama

Tedarik Zinciri ve Yüksek Kalite

Şirketimizi kurduğumuzdan bu yana oldukça farklı planlama yöntemleriyle birlikte müşterilerimize hem kaliteli ürünleri sunmayı hem de bu ürünleri sunarken herkesin erişebileceği bir fiyat çerçevesinde ilerlemeyi umuyorduk.

Yıllar öncesine dayanan planlama ve stratejik adımlar hedefimize bizi her gün daha fazla yaklaştırıyor. Mela Shared olarak sizlere yıllar öncesinde tohumunu ektiğimiz çalışmaları hasatını gerçekleştirerek 2023 yılında oldukça kaliteli ürünler ve oldukça ucuz maliyetler ile bu ürünlere ulaşım imkanı sunuyoruz.

Kargo süreçlerimiz üzerinde dahi hassasiyetle düşünerek adımlar atıp müşterilerimize bekledikleri ürünleri nasıl daha hızlı ulaştırabiliriz sorusunu da bu dönem ile birlikte noktalamış olduk.

Sitemiz içerisinden vereceğiniz siparişlerde kargo süresinin oldukça hızlı olduğunu göreceksiniz.

 

Müşterilerimizi mutlu etmenin yolunu bildiğimiz söylemiştik ne de olsa…